Programi i mbrëmjes 15/03/2015

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Diel 14/03/2015

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

rtsh

RTSH | Ora 21.25 Ulkonja e Shemtuar [Film] Live Streaming

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 20:50 Portokalli [Show humori]

Ngjyra e vetme e humorit shqiptar rreth asaj qe perjetojme cdo dite, kenge e kercime. Nje mbremje unike per t’u argetuar se bashku

tv-klan

TV KLAN | Ora 21:00 Diamante dhe Dashuri [Serial – Episodi 40/41]

Omer, një polic i ri dhe Elif, vajza e një familje me emër në qytet, përballen me një ngjarje tragjike. Dy kufoma të qëlluara në kokë gjenden në të njëjtën makinë. Njëra nga kufomat, është e fejuara e Omerit. Ai përpiqet të zbulojë se si ka mundesi që ajo gjendet e vdekur në të njëjtën makinë me një burrë shumë të madh në moshë dhe tejet i pasur.

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.00 Fejese mbreterore [Film] Live Streaming

2001. Komedi, drame, familje. Julie Andrews, Anne Hathaway, Hector Elizondo. Teksa Mia behetgati te zere vendin e saj si princeshe e Xhenovias, nisin nje sere aventurash. Por me te mberritur ne pallatin mbreteror meson se ditet e saj si princeshe jane te numeruara dhe e vetmja menyre per te ruajtur fronin eshte dhenia fund e beqarise…

albanian-screen

ALBANIAN SCREEN | Ora 21.00 Film [Nuk ka informacion] Live streaming

agon-channel

AGON CHANNEL | Ora 21.30 Agon Land [Emision argetues] Live Streaming

Ate freski qe ju solli stina e veres me Summerland…do tjua risjellim serisht me atmosferen plot ritem te mbremjeve te vona jo vetem ne kryeqytet… Agonland

 

Cila eshte zgjedhja juaj per sonte? Komentoni me poshte!

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.