Programi i Mbrëmjes – 21/12/2015

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Hënë 21/12/2015

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

rtsh

RTSH | Ora 20.45 Shih Programin [Talk Show] Live Streaming

Një program nga Enkel Demi me të ftuar personazhe Vip. Sonte Oerd Bylykbashin për dekriminalizimin dhe reformën në drejtesi. Më pas trupa e baletit ne nje tur dy javor në Itali.
Kurse, në fund do te zbulojmë sekretet e Fest 54 me regjizorin Bledar Laço.

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 20:50 Skuadra Antimafia 6 (Serial Aksion)

Pas bombës në mbledhje, Krisalide vazhdon programin e kontrollit të territorit falë aleancës me Don Bazilën. Por familja Ranjo nuk ka ndenjur duarkryq.

tv-klan

TV KLAN | Ora 20:05 Dance With Me [Sezoni 2 – Nata Finale]

Show i kercimit ku vipat garojne ne çift per titullin e me te mireve te mbremjes. Nje spektakel me patent nga Endemol, me producente dhe prezantuese Alketa Vejsiu dhe regjizore Vera Grabocken. Sonte do shpallet edhe çifti fitues i edicionit te dyte.

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.00 Dritare nga Rudina Xhunga [Talk Show] Live Streaming

“Dritare” është një emision “talk show” i aktualitetit politik dhe shoqëror për të gjithë trevat shqiptare, ku pjesë e të ftuarve do të jenë personazhe të njohur të politikës, artit, medias, kulturës etj.

 

Cila është zgjedhja juaj për sonte? Komentoni më poshtë!

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.