Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E SHTUNE 23/08/2014

top channel

TOP CHANNEL | 20:41 Summer Fest 2014: Sarande [Show muzikor]

Kengetare e grupet me te njohur te muzikes se lehte… Per me shume humor e argetim, aktoret e trupes se Portokalli, artistet e cirkut… Mode, panaire, si dhe konkurimi “Dance Zone” me grupe breakdance, dubstep, free style…


tv klan

TV KLAN | 20:05  KUZEY GUNEY  22:00  KUZEY GUNEY [Serial, ep.51 – ep.52]


vplus

VIZION PLUS | 20:45 Mashtruesit [Film]

2003. Thriller, Komedi, Krim, Drame. Nicolas Cage, Sam Rockwell, Alison Lohman. Njihuni me Roin e Frenkun, një çift mashtruesish profesionistë. Mashtrimi i tyre i radhës ka të bëjë me “sistemet e filtrimit të ujit” që blihen nga njerëz që paguajnë dhjetëfishin e vlerës së tyre për të fituar çmime si makina, bizhuteri dhe pushime jashtë vendit; gjëra që në fakt nuk i fitojnë kurrë. Por jeta private e Roit nuk është gjithaq e suksesshme. Duke mos pasur një lidhje të vërtetë romantike, ai detyrohet të kërkojë ndihmën e një psiko-analisti në mënyrë që ky problem të mos e pengojë në punën e tij. Gjatë kësaj kohe, ai mëson se ka një vajzë adoleshente, për ekzistencën e të cilës ai ka dyshuar gjithmonë, por kurrë nuk ka guxuar ta vërtetonte. Shumë shpejt, Roi fillon të përjetojë një marrëdhënie të mrekullueshme me të bijën, por teksa ai magjepset pas rolit të tij si baba, katërmbëdhjetëvjeçarja është magjepsur pas profesionit të dyshimtë të të atit…


albanian screen

ALBANIAN SCREEN | 21:00 DEFINITLY MAYBE [Film]


Cila është zgjedhja juaj për këtë mbrëmje? Komentoni më poshtë.

Artikulli paraprakPushon së rëni “Alarmi” i Ora News!
Artikulli tjetërKledi Kadiu për ALS #IceBucketchallenge: Jo kovë uji por kontribut të vërtetë