Programi i mbrëmjes | 27/12/2015

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, e Diele, 26/12/2015

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

rtsh

RTSH | Ora 20.45 Fest54 Finalja e Madhe [Event Muzikor] Live Streaming

Festivali tradicional i muzikes se Radio Televizionit Publik Shqiptar, vjen sonte me naten finale qe do te percaktoje edhe fituesin e ketij edicioni njekohesisht edhe perfaqesuesin e Shqiperise ne Eurovision.  Nje festival nen drejtimin e Pandi Laco dhe Blerta Tafani drejtpredrejt nga Pallati i Kongreseve, Tirane.

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 21:00 Best Of Portokalli [Show Humori]

Permbledhja e pjeseve me te mira te ketij sezoni ne Protokalli, nje format tradicional humori dhe tashme me popullori te dielave mbrema per Shqiptaret.

tv-klan

TV KLAN | Ora 21:00 Fate te Kryqezuara [Serial Dramatik]

Ja se ç’do te shihni sonte ne Fate te Kryqezuara

Historia rrëmbyese e dy grave të cilat vijnë nga dy botë të ndryshme, e që takohen 15 vite më parë në spital gjatë lindjes. Fati është ai që i kryqëzon rrugëtimet jetësore të Gylseren, një grua e vetme në kushte të vështira ekonomike dhe të Dilara, një grua e pasur nga një familje e famshme, e martuar me Xhihan

 

 

Cila eshte zgjedhja juaj per sonte? Komentoni me poshte!

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.