Programi i mbrëmjes 29/08/2014

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Premte 29/08/2014

rtsh

RTSH | Nuk ka informacion

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 20.56 Fantazma e Operas [Musical]
Këngëtarja më e re dhe e talentuar e korit, mes dashurisë së fantazmës gjeni të muzikës dhe fisnikut të zemrës së saj, në musical-in më të madh në botë…

tv-klan

TV KLAN | Nuk ka informacion

vplus

 

VIZION PLUS | Ora 21.00 Të shtëna dhe puthje [Film]

2005. Aksion, Komedi, Krim. Robert Downey Jr., Val Kilmer.

Një hajdut zemër ngushtë bëhet papritur pjesë e një audicioni të pazakontë për aktor në Los Angelos e më pas e gjen veten të përfshirë në investigimin e një vrasjeje. Sëbashku me vajzën e tij të ëndrrave dhe një dedektiv i cili e trajnon për rolin e ardhshëm, do të bëhen pjesë e një rrjeti mashtrimesh, tradhëtish, romancash dhe skenash të pazakonta.

albanian-screen

ALBANIAN SCREEN | Ora 21.00 Falling in love [Film]

agon-channelAGON CHANNEL | Ora 21.00 Summer Land [Emision argëtues]

 

Artikulli paraprakRibashkimi i cast-it të ‘’Friends’’ që të gjithë po e prisnin prej vitesh – ndodhi. [VIDEO]
Artikulli tjetërSezoni i 16-të i BIG BROTHER në gjysmë të rrugës së tij drejt fundit