Puthja e Teas dhe Beartin/ Çifti rrëfen si ndikoi skandali në marrëdhënien e tyre

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Puthja e Beartit me Tean pasi kjo e fundit doli nga programi Për’puthen bëri xhiron e rrjetit.

Ata janë rikthyer si çift në Për’puthen Prime dhe kanë rrëfyer se skandali forcoi më shumë marrëdhënien e tyre.

“Ju bëmë si foto profili kudo. Ka qenë një sprovë për marrëdhënien tonë, nuk është se na ka afruar apo larguar me njëri-tjetrin, por çfarë jemi në gjendje të përballojmë për të qenë me njëri-tjetrin”, u shpreh Tea.

BurimiTop Channel
Artikulli paraprakShokon Anxhela Peristeri, bën rrëfimin e ndjerë: I dola makinës para që të më shtypte
Artikulli tjetërTentoi vetëvrasjen kur ishte 5 muajshe shtatzënë! TRONDIT Meghan Markle, rrëfen anët e errëta të familjes Mbretërore: Kate më bëri të qaja para se të martohesha