Rikthehen “Charlie’s Angels” me filmin e ri!

Tre detektivet më të bukura të ekranit do të rikthehen së bashku në muajin prill të këtij viti në filmin “Charlie’s Angels”.

Një nga detajet e zbuluara për filmin më të ndjekur është se do të ketë premierën e tij në vitin 2019, ndërkohë që edhe vendi ku do të realizohen xhirimet është gjetur.

“Omega Underground” raporton se filmi “Charlie’s Angels” do të nisë xhirimet jashtë SHBA-së dhe konkretisht në Budapest më 18 prill./ KultPlus.com

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.