Rozana Radi pozitive me Covid! Publikon dy testet në rrjetet sociale, këngëtarja: Pas një rezultati negativ ripërsërita tamponin dhe…

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Artistja e njohur Rozana Radi është testuar pozitive me Covid. Lajmin e ka ndarë vetë ajo në Instagram aty ku ka ppstuar foton e dy testeve.

Rozana bën me dije se fillimisht tamponi i parë i doli negativ ndërsa kur e kishte ripërsëritur rezultoi pozitive.

‘Pas nje rezultati Negativ riperserita tamponin dhe…. POZITIV . Jam karantinuar dhe po marr mjekimin e nevojshem duke u konsultuar me mjekun e familjes.Per momentin jam ne gjendje te qendrueshme shpresojme te shkoj gjithcka mire!’- shkruan Rozana.