Rrini ju! Ariana Grande qenka fejuar dhe deri tani askush nuk e dinte

REKLAMA
REKLAMA
Media jo të gjitha i merr vesh. Por kur e merr vesh i nxjerr të gjitha.
Rasti ka ndodhur edhe kësaj here me artisten e njohur Ariana Grande e cila mesaduket tashmë nuk do të jetë më “single”, siç e shpresonim prej disa javësh teksa u tha se i dha fund lidhjes me artistin e pop-it Pete Davidson.

Në fakt, gjithçka ka qenë e pavërtetë djema, ajo ka qenë e lidhur dhe nuk është ndarë aspak, përkundrazi tashmë është dhe e fejuar.

Sipas E!, dy artistët janë parë teksa diskutonin për fejesën e tyre në një “party” mes miqsh gjatë fundjavës. Dhe mesa duket “ku ka zë, s’është pa gjë”, sepse në fakt një tweet dyshues ka nxjerrë edhe artistja 25 vjeçare duke thënë dikujt “I love u SM”. Dhe mesa duket ajo tashmë është një vajzë e fejuar!

Urime çiftit! 😀

TË NGJASHME

Postimi Tjetër

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

orgesa zaimi shiu i tetorit

Reklama

klinika dentare lako
menudixhitale

TË FUNDIT

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist