Shtëpi Personazh Rrini ju! Ariana Grande qenka fejuar dhe deri tani askush nuk e...

Rrini ju! Ariana Grande qenka fejuar dhe deri tani askush nuk e dinte

Media jo të gjitha i merr vesh. Por kur e merr vesh i nxjerr të gjitha.
Rasti ka ndodhur edhe kësaj here me artisten e njohur Ariana Grande e cila mesaduket tashmë nuk do të jetë më “single”, siç e shpresonim prej disa javësh teksa u tha se i dha fund lidhjes me artistin e pop-it Pete Davidson.

Në fakt, gjithçka ka qenë e pavërtetë djema, ajo ka qenë e lidhur dhe nuk është ndarë aspak, përkundrazi tashmë është dhe e fejuar.

Sipas E!, dy artistët janë parë teksa diskutonin për fejesën e tyre në një “party” mes miqsh gjatë fundjavës. Dhe mesa duket “ku ka zë, s’është pa gjë”, sepse në fakt një tweet dyshues ka nxjerrë edhe artistja 25 vjeçare duke thënë dikujt “I love u SM”. Dhe mesa duket ajo tashmë është një vajzë e fejuar!

Urime çiftit! 😀

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.