Sot moderatorja shqiptare feston 35 vjetorin, por e dalloni kush është kjo vogëlushe?

Fëmijëria është një periudhë për të cilën të gjithë ne kemi shumë nostalgji. Edhe kur njihemi me një person të ri, gjithmonë ia drejtojmë një pyetje; si ka qenë fëmijëria jote?

Kur je personazh i njohur publik, të tjerët kanë akoma edhe më shumë interes për të parë sesi kanë qenë figurat e rëndësishme të ekranit fëmijë. Jonida Shehu sot feston 35 vjetorin, dhe përmes një fotoje vërtet të bukur ka uruar veten në këtë përvjetor kaq të rëndësishëm. Një vajzë e qeshur, dhe mjaft simpatike, siç është edhe sot Jonida.

Ju shkoi në mendje që ishte Jonida?

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.