“Sa i rëndësishëm është seksi për ty në një marrëdhënie?/ Pyetja që vendosi në siklet Tean…

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Java u mbyll në “Për’Puthen” me takimin mes Teas dhe Arjonit. Takimi mes tyre shkoi shumë mirë dhe kjo u konfirmua dhe nga dyshja.

Biseda e tyre në takim mori një rrjedhë më intime. Arjoni e pyeti Tean, se sa i rëndësishëm është seksi për të në një marrëdhënie. Ndërsa Tea u përgjigj me një “mjaftueshëm”.

Ndërkohë ky episod u diskutua nga opinionisti Arjan Konomi. Ai e cilësoi si të pavend një pyetje të tillë, e për këtë dëshiroi të dëgjonte një mendim nga Tea.

Bukuroshja bionde e pranoi se u ndie në siklet nga pyetja, por shtoi se nëse për persona të caktuar kjo temë është e rëndësishme ajo nuk e shikon si një problem.

Arjoni: Kur Tea u ndie rehat me këtë pyetje unë nuk e kam problem.

Tea: Për mua ishte pyetje e sikletshme, por ka njerëz që i duket kjo gjë një temë e rëndësishme dhe nuk e kam problem.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!