Sara Hoxha sërish në pritje të ëmbël

Sara Hoxha dhe Ledion Lico

Një prej anëtareve që adminsitrojnë Top Channel dhe njëherazi bashkëshortja e moderatorit Ledjon Liço, Sara Hoxha është sërish shtatëzanë për herë të dytë.

Pasi sollën në jetë djalin e tyre London, këtë herë Sara ka njoftuar përsëri për pritjen e saj të ëmbël përmes një postimi në Instagram.

Në foton që ka publikur në faqen e saj në rrjetin social, ajo shihet në muajt e parë të shtatëzanisë teksa e komenton “Një tjetër kryeqytet Europian është rrugës”.

 

View this post on Instagram

 

another European capital coming your way😛👶🏼

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on

IMA i uron Sarës shtatëzani të mbarë!/IMA/