Sin City 2 – A Dame to Kill For, full trailer me Eva Green dhe Jessica Alba

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Eshte publikuar me ne fund trailer-i i plote i Sin City 2 – A Dame to Kill For, sequel i fiilmit te 2005  me regji te Frank Miller dhe Robert Rodriguez.

Ne skenat e para bardhe e zi me look-un klasik qe perfaqesojne graphic novelen origjinale, gjejme disa nga personazhet e vjeter por edhe disa hyrje te reja, si Josh BrolinJoseph Gordon-LevittJuno TempleRay LiottaLady Gaga, Jeremy Piven,Dennis Haysbert, Jessica Alba dhe Eva Grreen.

Mesa duket kete here personazhet sterviten per te mposhtur senatorin Roarke te Powers Boothe.

Filmi do te vihet ne kinema ne date 22 gusht 2014.

Artikulli paraprakProgrami i mbrëmjes 12/06/2014
Artikulli tjetërSulejmani i Madhërishëm mbyll kapitullin e tij, së shpejti nis Sulltaneshë Kosem. Tims Production shfaq promo-teaser-in e parë