Sot është një nga bjondet më të bukura të ekranit, por shikoni si dukej Fjoralba Ponari kur ishte fëmijë | FOTO

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Moderatorja Fjoralba Ponari ka rrëmbyer prej kohësh zemrat e publikut dhe është kthyer në një ndër personazhet më të dashur të televizionit.

Ajo na shoqëron çdo të diel në ekran dhe është bërë tashmë një figurë tepër “familjare” për ndjekësit, por a do ta njihnit Fjoralbën në fotot e vjetra nga fëmijëria?

Një të tillë e ka publikuar vetë moderatorja sot, ku ka pozuar me të ëmën.

Fjoralba shfaqet si një çunak i vogël me kapuç mbi kokë, teksa qëndron shumë serioze me vështrimin nga kamera.

“Miss Fjoralba ju kujton të shihni “Beauty-n”- shkruan ajo.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!