#theSummerSong2016, rikthehet klasifikimi veror që përzgjedh këngën Hit i Verës

Për të katërtin vit rradhazi Nix Music dhe InfoMedia Albania sjellin gjatë muajëve veror #theSummerSong, klasifikimin e këngëve më të bukura të sezonit për të shpallur në fund këngën Hit Vere.

Duke filluar nga java e dytë e muajit qershor lexuesit tanë do të kenë mundësi të votojnë në portalin imalbania.com këngët e përzgjedhura nga stafi dhe çdo të shtunë do të njihen me renditjen javore të Top 20 këngëve më të votuara.

Qëndroni me ne!

REKLAMA
Loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.