Tiranë, identifikohet i riu që u qëllua për vdekje nga Policia, nis hetimi për rrethanat e vrasjes

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Policia e shtetit ka njoftuar se sherbimet e saj te patrullimit kane ekzekutuar nje 25 vjeçar pasi nuk kane mundur te dallojne çfare mbante ai ne dore.

Sipas ketij njoftimi ngjarja ka ndodhur rreth ores 2 te mengjesit te sotem (08.12), ne rrugen Dritan Hoxha ne Laprake.

Ekzekutimi i 25 vjeçarit ka ndodhur me pretendimin se ai po bente veprime te dyshimta dhe mbante ne dore nje mjet qe policeve u eshte dukur si arme dhe me pas e kane vrare te riun.

Ende rethanat jane teper te dyshimta dhe priten hetimet per zbardhjen e plote te kesaj ngjarjeje.

BurimiCNA
Artikulli paraprak“Më nxirrni për 10 minuta ose do vras veten” – Pipero shokon me dëshminë e pacientes në Tiranë
Artikulli tjetërKy është Klodian Rasha, 25-vjeçari që u qëllua për vdekje nga polici në mesnatë