Top 10 Lajmet më të lexuara në IMAlbania.com – Java e 17/07/2016

Java që lamë në IMAlbania.com ishte mjaft e larmishme, dhe janë botuar afro 70 artikuj. Ku kritikat nuk kanë munguar edhe këtë herë në InfoMedia Albania, si edhe sugjerimet tuaja për programet që dëshironin të shihnin në ekranet shqiptare.

Më poshtë gjenden 10 lajmet më të lexuara të Javës – 17/07/2016:

  1. Lajm Lajm i “hidhur” për shikuesit e “Stop”
  2. Top Channel harron të sfumojë pamjet e aksidentit të nënës që shpëtoi fëmijët
  3. TV Klan i pari edhe në web, mposht Top Channel
  4. Denisa Pasholli zyrtarisht spikere e Top Channel
  5. ‘Një pjesë e imja’, seriali më i ri në Klan
  6. Prezantuesja e Top Channel shfaqet më seksi se kurrë më parë! | FOTO
  7. Top Channel nxjerrë jashtë loje Vizion Plus me serialet amerikane!
  8. Ermal Mamaqi zbulon suprizën e radhës për emisionin e tij në Tv Klan!
  9. Elvis Pupa do të zëvendësoj Ermal Mamaqin në Digitalb
  10. Reagon Tring pas lajmit të publikuar në IMA!