True Blood: ja full trailer i sezonit te shtate dhe te fundit!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Ne 22 qershor debuton ne Amerike, ne rrjetin HBO, sezoni i shtate dhe i fundit i serialit True Blood, i perbere nga 10 episode.

Rrjeti ka hedhur online ore me pare trailer-in e zgjatur te ketij sezoni, fale te cilit mund te bejme disa parashikime se çfare do te ndodhe ne Sookie & Co. dhe se çfare epilogu do te kete ngjarja, aq sa ne sfondin muzikor arrijme te perceptojme fjaline “eshte momenti i larjes se hesapeve…”

Trailer-in mund ta shihni me poshte.

Artikulli paraprakERA TV tashme edhe ne platformen Digitalb
Artikulli tjetërSeriale USA | Sonte ne TV 18 Maj 2014