“Tu Si Que Vales” sjell në skenë këngëtarin italian | GALERI

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Nata e trete e talent show-t në zbulimin e talenteve të fushave të ndryshme në Vizion Plus Tu Si Que Vales, solli mbrëmjen e së enjtes të qeshura dhe argëtim pafund.

I ftuari i veçantë për këtë mbrëmje ishte pikërisht këngëtarin italian mjaft i njohur për publikun, Albano Carrisi.

Më poshtë ju ftojmë të ndiqni galerinë e momenteve më të bukura të natës së mbrëmëshme të spekaklit 17/11/2016.

Artikulli paraprak“The Night Shift” rrëmben edhe një sezon të pestë
Artikulli tjetërTring zgjedh PlayBox Technology për përmiresimin e shërbimit televiziv digjital