Turjan Hysko zbulon datën e rikthimit në ekran të ‘Klanifornia’

Programi i humorit në ‘Tv Klan’, ‘Klanifornia’ ka sjellë çdo fundjavë humor dhe plot argëtim për të gjithë teleshikuesit. Pas spektaklit të datës 31 dhjetor grupi i punës së ‘Klanifornia’ ka zgjedhur të pushojë për t’u rikthyer në datë 1 shkurt me të tjera risi.

Ka qenë producenti i këtij spektakli, i cili ka lajmëruar rikthimin e tij me anë të një fotoje të publikuar në ‘Instastory’ krah të cilës ka shkruar: “Shumë faleminderit për interesimin. Rikthehemi në 1 shkurt në ‘Tv Klan’ për një tjetër sezon”.

Me siguri muaji shkurt do të sjellë edhe më shumë humor në shtëpitë e të gjithë teleshikuesve shqiptarë. Kujtojmë se në mbrëmjen e 31 dhjetorit pjesë e spektaklit u bënë dhe emrat më të njohur të ‘showbiz-it’ shqiptar, të cilët performuan këngë të ndryshme nga repertori i tyre./revistawho.com