U grabit sa doli nga shtëpia, kush është kambisti që ju vodh çanta e dorës

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Grabitet me dhunë dhe nën kërcënimin e armës një kambist në qytetin e Korçës. Ngjarja sipas policisë ka ndodhur në lagjen 18 të qytetit mëngjesin e sotëm në afërsi të pallatit ku 30-vjeçari Anxhel Rrënja banonte.

Sipas të njëjtave burime, 30-vjeçari pasi ka dalë nga banesa ishte drejtuar drejt garazhit për të marrë mjetin e tij kur është sulmuar nga dy persona të maskuar dhe të armatosur të cilët e kanë goditur me qytën e armës dhe mjete të forta sapo 30-vjeçari ka mbyllur derën e blinduar të banesës. Pas goditjeve, dy personat kanë arritur t’i marrin nga dora çantën në të cilën ndodheshin një sasi e konsiderueshme financiare.

BurimiVIZION PLUS
Artikulli paraprakGentian Zenelaj ngre zërin për një fenomen të trishtë që po ndodh në Gjirokastër, helmimi masiv i kafshëve!
Artikulli tjetërCovid i merr jetën edhe ish drejtorit të shkollës së muzikës në Shkodër, Sokol Marku