U shty për shkak të pandemisë, zbulohet data e premierës së “Fast & Furious 9”

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Një nga filmat më të famshëm “Fast & Furious” ka zbuluar datën e premierës së filmit të nëntë të sagës.

“Fast & Furious 9” do të shfaqet premierë më 28 maj 2021, Dita e Përkujtimit. Kjo datë me siguri nuk është zgjedhur rastësisht, por për nder të një prej yjeve të filmit, Paul Walker, i cili për fat të keq nuk jeton më.

Në filmin e ri do të jenë aktorët Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Ludacris, Tyrese Gibson dhe John Cena.

Filmi do të do vinte si premierë prillin që lamë pas, por për shkak të pandemisë u vendos të shtyhej.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!