VIDEO | Habit gazetarja e njohur, me paterica dhe këmbën në allçi merr një vendim të guximshëm….

Gazetarja e njohur Beti Njuma, ka habitur me daljen e saj në studion e lajmeve në Ora News, teksa është shfaqur me këmbën në allçi dhe me paterica.

Ditë më parë, në ngjitjet e saj të zakonshme në majat më të larta të maleve nëpër Shqipëri, Beti lëndoi këmbën. 6 javë në allçi dhe me paterica por kjo nuk e ka penguar që me shumë sakrificë, të vazhdojë të qëndrojë në krye të detyrës.