Noizy sjell bashkëpunimin me dy artistët e njohur të huaj

Noizy është një nga reperët më të njohur shqiptar, këngët e të cilit kthehen në hite dhe ai është shumë i komentuar në media.

Së fundmi, Noizy ka bërë të ditur se do të bashkëpunojë me dy artistë të njohur, Gzuz dhe Dutchavelli. Kënga quhet “All Dem Talk”.

Pritet që ajo të publikohet të premten. Ndërkaq, Noizy ka paralajmëruar se ky projekt muzikor do të jetë një hit. “Të premten ora 00:00 shkatrrohet Interneti, mbajeni mend!”, shkruan Noizy.