Vit i vështirë për Ritën, pas gjobave e sulmeve në rrjet, humb dhe një njeri të dashur

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Gjërat nuk po ecin mbarë për Rita Orën. Pas thyerjes së rregullave Covid, marrjes së gjobës, sulmeve në rrjet, këngëtarja ka njoftuar sot humbjen e një personi të dashur për të.

Mikesha dhe fansja e saj është ndarë nga jeta në moshë shumë të re.

“U shkatërrova kur mësova se Suzana e bukur u nda nga kjo botë. Suzana ishte një mikeshë të cilën e njoha nga fanpage-et. Ajo ishte një mbështetëse e shkëlqyer dhe një prezencë e madhe në komunitetin e fansave të mi.

Do të na mungojë fytyra e saj e bukur dhe zemra e madhe! Ngushëllimet e mia të thella shkojnë për familjen dhe miqtë e Suzanës.

Nëse ndihesh vetëm, dije që nuk je! Mund ta mbrosh shëndetin tënd mendor. Mos vuaj në heshtje, kërko ndihmë!”- ka shkruar Rita.