Xhemi Shehu dhe Alban Dudushi moderatoret te” E Diell”.

Emisioni I se dieles ne “Top Channel” E Diell eshet gati per te startuar sezonin e ri te tij. Perveç
ndryshimeve te shumta” E Diell” kete vit do kete 3 moderator te rinje. Disa dite me pare” IMA” beri
publik emrin e Ornela Bregut si moderator e ketij viti ne “E Diell”. Perveç saj ne kete sezon te ri televiziv,
ajo do te jete perkrah Xhemi Shehut dhe Alban Dudushit. Xhemi Shehu ka qen edhe ne sezonin e kaluar
si pjestare dhe moderatore ne show e te dieles, ne Top Channel por njekohesisht dhe Alban Dudushi ne
sezonet e kaluara. Burimet tona na bejne te ditur se ende nuk dihet data e startimit te programit, por
do te kete shume surpriza per publikun. E diell kete sezon vjen me autore te re dhe me nje format qe
do mbaje gjalle perpara ekranit publikun. Rubrikat e emisionit do te jen te ndryshme dhe do zgjasin me
shume se cdo sezon tjeter televiziv. E diela per publikun ka shume zgjedhje sepse nje spektalen maraton si E Diell ne Top Channel e ofron dhe televizioni ‘Klan’ me te’ Dielen Shqiptare’ dhe ‘Agon Channel ‘ me Dita e Shtate.

IMA / G. Qerimi

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.