Zefina Hasani autore e The Voice of Albania 4

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Ka qenë fituese e çmimit si Autorja me e Mire në IMA Awards 2014, Zefina Hasani duket se nuk do të ndalet me kaq. Pas suksesit të Dancing with the Stars dhe edicionit të shtatë të Big Brother Albania ajo këtë herë do provojë të shkruaj për një tjetër program në Top Channel.

Talent show,  The Voice of Albania 4 do të jetë aventura e re që do të shohë Zefinën në rolin e autores. Ashtu siç edhe ju kemi informuar edhe më parë, aplikimet për sezonin e katërt të TVOA kanë më shumë se një muaj që kanë filluar dhe përgatitjet për organizimin e tij janë në hapat e para. 

Pas Rezart Ages, i cili ka hequr dorë nga ky format për shkak të angazhimit në talent show-n kulinar MasterChef Albania 2, drejtuesit e Top Channel i kanë besuar sërisht një tjeter AS autores Hasani që ka ditur të sjellë risi në programet ku ajo ka venë firmën.

Nga sfidat e kërcimit vip e deri tek strategjitë e BBA7, asaj tashmë do t’i duhet të kujdeset për të sjellë tek publiku spektaklin që vetëm muzika di të dhurojë.

Artikulli paraprakDating Naked, trendy më i ri në SHBA. Reality ku çiftet njihen ashtu si i ka berë nëna!
Artikulli tjetërParamount fshin posterin e diskutueshëm të 11 Shtatorit në filmin “Teenage Mutant Ninja Turtles”