‘Angry Birds’ “fluturojnë” përsëri!

Rovio Entertaiment prodhues i Angry Birds është bashkuar sërish për një klaburim të ri me distributorin Cake.

Bëhet fjalë për një spin-off, me personazhet më të spikatur në Angry Birds Movie.

Angry Birds Blues do të ketë si target moshat 6-12 vjeç dhe do të lancohet në MIPtv muajin e ardhshëm nga Cake.

Prodhimi i ri pason aventurat e zogjve mistrec, The Angry Birds Movie që goditën “box office” vitin e kaluar.

 

 

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.