BATMAN V SUPERMAN: DAWN OF JUSTICE. Zbulohet nje tjeter foto ne San Diego Comic-Con

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Eshte zbuluar ne San Diego Comic-Con foto e re promovuese e BATMAN V SUPERMAN: DAWN OF JUSTICE, action-movie i shumepritur me regjisor Zack Snyder. Pasi kemi pare Batmobile, kostumin e ri te Njeriut Lakuriq Nate dhe Henry Cavill ne rolin e Superman, ja ku vjen nje tjeter shkrepje me Ben Affleck ne rolin e Batman. Foto eshte vendosur ne murin e realizur nga Dc Comics, ne Comic-Con, me rastin e ditelindjes se 75 te Batman.

BATMAN V SUPERMAN: DAWN OF JUSTICE eshte shkruar nga Chris Terrio, me skenar te David S. Goyer. Kompletojne cast-in: Gal Gadot ne rolin e Diana Prince/Wonder Woman, Amy Adams, Laurence Fishburne dhe Diane Lane, tashme e njohur edhe per pjesemarrjen “Man of Steel”, Jesse Eisenberg ne rolin e Lex Luthor, Jeremy Irons ne rolin e Alfred, dhe Holly Hunter ne nje rol special, krijuar enkas per filmin.

Ja foto:

Batman2

Artikulli paraprakPubliku italian kërkon me doemos trasmetimin e serialit Sulejmani i Madhërishëm: në shënjester është Agon Channel Italia!
Artikulli tjetërRicky Martin pjese e jurise se La Voz México