Braktisi ‘Top Channel’ në mes të sezonit, Eixhel Shkira përgatitet për emisionin e ri

Por megjithatë moderatorja ka zbuluar përmes një postimi në rrjetet sociale se së shpejti do të rikthehet me një emision të ri.

Muajin e kaluar, moderatorja Einxhel Shkira u largua nga rubrika e saj e “Beauty” në “E diell”, pasi nuk ndihej vetvetja dhe nuk mund të përfshihej plotësisht në prezantimin e kësaj rubrike.

Einxhel Shkira kohët e fundit është një prej personazheve më të përfolur në mediat rozë. Kujtojmë që muajin e kaluar, moderatorja e njohur është larguar nga rubrika e saj në emisonin e “E Diell” në Top Channel, me arsyen se nuk ndihej mirë dhe nuk ishte përfshirë aq sa duhej në rubrikën që ajo drejtonte.

Por megjithatë moderatorja ka zbuluar përmes një postimi në rrjetet sociale se së shpejti do të rikthehet me një emision të ri.

Nga postimi në Instagrami moderatorja ka bërë publike bisedën me miken e saj, Argjira Spancën, ku nënkupton se po punon për një projekt të ri.

“Kjo është shoqja ime, duke më mbështetur gjatë gjithë kohës! Dhe po, do rikthehem shpejt!”- shkruan ajo mbi bisedën me shoqen e saj ku i thotë se do të ketë xhirime.

Por mbetet për t’u parë se për çfarë bëhet fjalë deri në një reagim të dytë nga Shkira.

A.C/Dosja.al