Çfarë po pret? Sali Berisha ‘kapet mat’ afër vilës së tij tek Gjiri i Lalzit, lëviz i përhumbur dhe i vetmuar në rrugë

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Prej disa kohësh ish-kryeministri Sali Berisha nuk ka qenë aktiv në jetën publike. Por, kohët e fundit është parë duke qëndruar në vilën e tij tek Gjiri i Lalzit.

Në videon e publikuar, Berisha duket i përhumbur ndërkohë që qëndron në rrugë. Ai nuk është i shoqëruar nga një person tjetër dhe mesa duket po lëviz i vetëm.