Einxhel i kundërpërgjigjet Stresit: Je Dështak

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Pas ofendimit që bëri Stresi nuk vonoi shumë as kundërpërgjigja eEinxhel  ajo ka shpërndarë në Instastory një video nga intervista që ka zhvilluar me Stresin disa vite më parë, duke thënë se Stresit i kanë dështuar diss-et në rep dhe tani po merret me persona socialë.

Ajo gjithashtu thotë se Stresi është person i dhënë pas partisë.

Më tej, shkruan se Stresi nuk është Klodiani, ashtu si shprehej në protestë, por dikush që nxit dhunë, që shfrytëzon tragjeditë për përfitimin e tij.

BurimiOra News
Artikulli paraprakShikoni çfarë po ndodh në Kamëz pak para nisjes së protestës për Klodian Rashën
Artikulli tjetërKoronavirusi në Shqipëri, 802 raste të reja në 24 orët e fundit