Ermal Meta i ftuar special në Fest 57

Artisti i njohur me origjinë nga Fieri, Ermal Meta i cili u ngjit në skenën e Eurovision vitin e kaluar dhe njëherazi konkurues në Festivalin e Sanremo, do të jetë i ftuari special në edicionin e 57-të të Festivalit të Këngës në RTSH.

Lajmin e ka bërë të njohur, stafi i Festivalit me anë të një njoftimi për shtyp në faqen web.

Zbulohen dy moderatorët e “Fest 57”

Publikohen këngët konkuruese të Festivalit të Këngës së RTSH