Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Pas gati dy vitesh pritjeje, adhuruesit e sagës erotike “Fifty Shades” mundën të shijonin pakëz nga seria më e re, pas publikimit të “trailer”-it të “Fifty Shades Darker”.

Sekuencat e shkurtra filmike riprezantojnë Jamie Dornan si miliarderin me prirje sadiste Christian Grey, dhe Dakota Johnsonin si Anastasia Steele.

Xhirimet dominohen nga maskat, edhe pse “trailer”-i premton se nuk do të ketë më rregulla, ndëshkime apo sekrete mes dy protagonistëve.

Ndër të tjera zbulohet se dyshja ka rinisur romancën, pasi Christian i është vënë sërish nga pas Anastasias.

Pavarësisht vlerësimeve jo shumë pozitive nga kritika, filmi paraardhës “Fifty Shades of Grey”, bazuar në romanin “bestseller” të E. L. James, rezultoi një sukses i madh financiar për “Universal Pictures”, duke grumbulluar plot 571 milionë dollarë në mbarë botën.

“Fifty Shades Darker” pritet të ekranizohet më 10 shkurt të vitit 2017.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!