Foto-Aksident i rëndë në aksin Kavajë-Durrës/ Humb jetën burri, gruaja në gjendje të rëndë

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në aksin rrugor Kavajë-Durrës pranë Malit të Robit.

Mësohet se si pasojë e aksidentit ka humbur jetën një burrë ndërsa gruaja është në gjendje të rëndë për jetën Nga fotot e siguruara nga CNA.al duket se burrë dhe grua kanq qenë duke udhëtuar me motor në momentin që janë aksidentuar.

Nuk dihen ende shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes, ndëkohë autoritetet po punojnë për zbardhjne e plotë të ngjarjes.