Furious 7, publikohet trailer-i i pare zyrtar

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Eshte publikuar me ne fund traler-i zyrtar i filmit Furious 7, vazhdimi i sages Fast & Furious, i cili do te kete premieren ne kinemate boterore 3 prill te vitit 2015.

Vin Diesel, Paul Walker dhe Dwayne Johnson rikthehen ne cast-in e Fast & Furious 7, me regji te James Wan.  Te tjere aktore Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Elsa Pataky dhe Lucas Black.

Fimi me autor Chris Morgan do te jete nje tribute per aktorin e ndjere Paul Walker, i cili humbi jeten ne nje aksident rrugor.