Ky është Behar Sofia që u vra në atentatin mafioz në kryeqytet

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Personi në foto është Behar Sofia, 66-vjeçari i cili mbeti i vrarë me armë zjarri mëngjesin e sotëm pranë Piramidës në Tiranë.

Foto është siguruar nga gazetari i Klan News, Edison Vatnikaj, i cili mëson gjithashtu se përdorte dhe identitetet e tjera Fatmir Sofia dhe Behar Seferi.

BurimiKlan
Artikulli paraprakKomiteti Teknik i Ekspertëve merr vendimin për masat anti-Covid!
Artikulli tjetërSezoni i ri/ Së shpejti nis spektakli më i madh i humorit, “Portokalli”