Luana Vjollca pas pezullimit të Take Me Out Albania publikon këngën e re | VIDEO

Ditë më parë instagramit i prezantueses Luana Vjollca u kthye në vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj për fotot e reja ku ajo u shfaq me një look të ri. E pra ndryshimi nga bjonde në një bëj në super seksi kishte një motiv.

Luana ka publikuar sëfundi këngën e saj më të re ‘Pa panik’ e shoqëruar me videoklipin i cili këtë herë është xhiruar me një telefon.

Regjia mban firmën e Imagine Films ndërsa muzika nga Cekic Beatz dhe vargjet nga Fifi.

Kjo këngë vjen fill mbas pezullimit të produksioni të Vjollcës Take Me Out Albania që do të niste së shpejti në Top Channel.

REKLAMA
loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.