Marina Vjollca ambasadore e ‘brand-it’ të njohur

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Me postimet e ndryshme në rrjetet sociale, moderatorja e njohur, Marina Vjollca ka treguar se këto ditë ka udhëtuar drejt Italisë së bashku me partnerin e saj, Getoar Selimin. Me fotot e disa luleve zbuloi dhe mikëpritjen e ngrohtë të stilistes Elisabetta Franchi, ndërsa së fundmi ka ndarë një tjetër lajm me ndjekësit e saj.

“E nderuar dhe e lumtur të përfaqësoj Elisabetta Franchi në Shqipëri dhe Kosovë si një ambasadore e brand-it”, ka shkruar Vjollca krah fotove të pak minutave më parë në llogarinë e saj.

Kujtojmë se Marina ka zgjdhur shpesheherë të vishet nga stilistja e njohur në spektaklin ‘Klanifornia’, momente këto që nuk i kanë shpëtuar dhe Franchi-t, e cila i ka ndarë gjithashtu në llogarinë e saj duke vlerësuar publikisht elegancën dhe bukurinë e Vjollcës.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!