E enjte, 6 Maj, 2021

Netflix ndryshon look, zbulohet logo e re

0
SHPËRNDARJE
2
SHIKIME

Netflix-Old-Logo

Kjo është logo aktuale:

13502130_10153696123838870_522765110773053650_n-750x750

Për momentin ndryshimi me logon e re ka prekur vetëm mediat sociale, por nuk përjashtohet mundësia që do të mund ta shohim kudo shumë shpejt.

Kjo është hera e dytë që brand-i amerikan ka rifreskuar identitetin vizual. Ndryshimi i parë ka ndodhur në 2014, e mbani mend si ishte atëherë?

Netflix-Older-Logo

Nuk bëhet fjalë vetëm për një evolucion të thjeshtë të logos, por për një hap përpara tê vetë markës, që shfaqet inovative dhe kreative në të njëjtën kohë.

Po ju si mendoni për këtë ndryshim të papritur tëlogos nga Netflix?

Get real time update about this post categories directly on your device, subscribe now.

TË NGJASHMEPosts

Postimi Tjetër

TË FUNDIT

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?