Një tjetër VIP tregon se ka bërë tampon, ka humbur shijen

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Këngëtarja e njohur, Eneida Tarifa ka zbuluar se është infektuar me Covid-19.

Me anë të një video-je në Instagram, ajo ka treguar se humbi shijen dhe kjo e ka shtyrë të bëjë tamponin.

Ajo dhe vajza e saj janë karantinuar në shtëpi, pais edhe vajza, Aria kishte patur temperaturë pak ditë më parë.

“Dje më iku shija dhe kjo ishte një shtysë që të bëja tamponin dhe dola pozitive. Rezultoi që ta kem marrë nga diku, por nuk e di se nga ku, sepse unë jam shumë e kujdesshme. Jam asimptomatike, nuk ndjej asgjë, e vetmja që më shtyu të bëja tampon ishte fakti që humba nuhatjen, ndërkohë që unë jam një qejflie ushqimi e jashtëzakonshme dhe kur nuk ndjej shijen e ushqimit ndihem keq.

Tani po pi një kafe dhe nuk e di fare çfarë shije ka. Shpresoj të mos përkeqësohem, por mesa duket ky është maksimumi i simptomave të mia”, është shprehur Eneda.

Artikulli paraprakSi mund të dallojmë nëse teshtima është alergji apo koronavirus?
Artikulli tjetër“Burri na çoi të jetonim në një kotec me pula në Greqi me djalin 2 javësh, donte të…”