Nuk ishte infarkt/ Ja e vërteta e vdekjes së 50-vjeçarit që tërhoqi zvarrë qenin

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Javën e kaluar shkaktoi shumë polemika në rrjetet sociale për shkak se po tërhiqte zvarrë qenin e tij me makinë. Por vetëm disa ditë pas pas arrestimit të tij, ka ndërruar jetë Faik Perkoxha.

Mësohet se 50-vjeçari ka vrarë veten në Peshkopi, vendlindjen e tij ku ishte larguar pas ngjarjes së bërë publike në mediat online. Lajmi e rëndë e bëri publik një nga familjarët e tij në rrjetet sociale. Më herët në media u raportua se ai ndërroi jetë për shkak të një infarkti por ngjarja mesa duket është ndryshe.

Reagimet dhe sulmet e shumta në rrjetet sociale duket se e kanë çuar në një gjendje të keqe Perkoxhën, i cili mori këtë vendim drastik për ti dhënë fund jetës.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!