«Ocean’s 8», publikohet trailer-i dhe posteri i parë zyrtar | VIDEO

Eshtë publikuar trailer-i i parë zyrtar i «Ocean’s 8», versioni femëror i sagës Ocean me regji të Gary Ross.

Në video shohim aktoren Sandra Bullock me veshjen e të burgosurës në rolin e Debbie Ocean, motra e Danny Ocean interpretuar nga George Clooney. Po përgatitet të dalë nga burgu me liri me kusht, por nuk ka ndërmend të qendroj zerë mend! Në fokus të filmit është projekti i saj ambicioz: grabitja në Met Gala në New York, parada vjetore e yjeve, vjeshje të kushtueshme dhe bizhuteri prej qindra mijra dollaresh.

Në cast edhe emrat e aktoreve të famshme: Cate Blanchett, Helena Bonham Carter, Anne Hathaway, Sarah Paulson, Mindy Kaling dhe këngëtarja Rihanna. Në trailer-in zyrtar gjejmë edhe: Anna Wintour, Dakota Fanning, Matt Damon, Kim Kardashian, Kendall dhe Kylie Jenner, Olivia Munn, Katie Holmes, Zayn Malik, Zac Posen, Adriana Lima dhe Serena Williams.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.