Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Edhe princeshat e Disney plaken dhe ja ku i kemi dëshmitë! Edhe pse deri me sot dimë që historitë e tyre përfundojnë me “Jetuan të lumtura për gjithmonë”, asnjëherë nuk i kemi imagjinuar se si mund të kenë ndryshuar ato me kalimin e viteve. Për këtë na ka ardhur në ndihmë artistja e njohur e BuzzFeed, Loryn Brantz e cila i ka dhënë jetë kësaj fantazie duke i transformuar Princeshat e Disney në gra të moshuara.

Artikulli paraprakKonferenca e Drejtoreshës së Tatimeve, bëhet skeç në Portokalli | VIDEO
Artikulli tjetërLabi & Arilena, mbretërit e natës së tretë të “Dance with Me”