Programi i mbrëmjes 11/08/2014

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E HENE 11/08/2014

top channel

TOP CHANNEL | 21:00 [Serial]


tv klan

TV KLAN | 20:05 KUZEY GUNEY [Serial, ep.29-30]


vplus

VIZION PLUS | 21:00 Shërbyese të djallëzuara [Serial]

Sherbyese te djallezuara (Devious Maids) është një serial televiziv amerikan, komedi-dramë, krijuar nga Mark Çeri, prodhuar nga studio e ABC-së dhe producent ekzekutivë Cherry, Sabrina Wind, Eva Longoria, Paul McGuigan, Larry Shuman, David Lonner, John Mass, Paul Presburger, dhe Michael Garcia.


albanian screen

ALBANIAN SCREEN | 21:00 Prizëm [Emision politik]
_


agon channel

AGON CHANNEL | 21.00 VENI VIDI VINCI [Emision nga Alessio Vinci] 21.30 Pilot’s Wives  [Serial]


Cila është zgjedhja juaj për këtë mbrëmje? Komentoni më poshtë.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!