Programi i mbrëmjes | 19/11/2015

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Enjte 19/11/2015

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 21:00 Top Story [Emision politik]

Ylli Manjani: Raportet me Ramën, reforma në drejtësi, LSI në rrugën ndryshe nga socialistët. Ditmir Bushati: arsyet e 11 shtatorit europian. Cfarë s`po kupton perëndimi, pozicioni i Shqipërisë, etj.

tv-klan

TV KLAN | Ora 21:00 Opinion [Emision politik]

Emisioni i politikes dhe aktualitetit nga gazetari Blendi Fevziu. Çdo javë në studion e TV Klan, komente, analiza, debate, komente, intervista, personazhe, dëshmi dhe fakte konkrete. Ngjarjet më të fundit dhe më të rëndësishme në jetën politike dhe sociale të vendit, me debatet, opinionet dhe analizat e të ftuarve në studio.

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.00 Dancing with the Stars Albania [Edicioni 6 – Nata e 6-te] Live Streaming

Nje patente e BBC Worldwide. Nje megashow qe sjell personazhet “VIP” ne nje tjeter dimension me te cilin nuk jemi ndeshur ndonjehere. Protagoniste te spektaklit jane personazhe te skenes, politikes, ekranit, shoqerise civile etj. 12-te cifte konkurrente te perbera nga nje personazh Vip dhe nje balerine profesionist, do te konkurrojne per 12 jave ne displina te ndryshme te kercimit modern.

Cila eshte zgjedhja juaj per sonte? Komentoni me poshte!

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.