Programi i mbrëmjes 21/02/2015

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Shtunë 21/02/2015

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

rtsh

RTSH | Ora 20.35 Shih Programin [Talk Show] Live Streaming

Te ftuar ne emisionin e sotem te Enkel Demi Zhaku Tattoo Albania do te realizoj nje tatoo live. Kengetaret Xhesika Polo dhe Marjeta Billo. Astrologja Zonja Meri gjen kujt nga politikanet i ka dalë fati.

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 20:45 “Michael Jackson: This is it” [Speciale]

tv-klan

TV KLAN | Ora 21:00 Diamante dhe Dashuri [Serial – Sezoni 1 – Episodi 24, 25]

Omer, një polic i ri dhe Elif, vajza e një familje me emër në qytet, përballen me një ngjarje tragjike. Dy kufoma të qëlluara në kokë gjenden në të njëjtën makinë. Njëra nga kufomat, është e fejuara e Omerit. Ai përpiqet të zbulojë se si ka mundesi që ajo gjendet e vdekur në të njëjtën makinë me një burrë shumë të madh në moshë dhe tejet i pasur.

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.00 Al Pazar [Variete humori] Live Streaming

Me aktoret, Agron Llakaj, Rudina Dembacaj, Behar Mera, Markela Dede dhe Altin Marku Al Pazar eshte nje shfaqje ku ne bosht eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social por edhe nga bota e artit dhe e kultures, prej vendit dhe jo vetem.

albanian-screen

ALBANIAN SCREEN | Ora 21.00 Nuk ka informacion [] Live streaming

agon-channel

AGON CHANNEL | Ora 21.10 Legjenda [Emision muzikor] Live Streaming

Legjendat e muzikes boterore te rikthyera jo vetem ne tinguj por edhe histori krijimi

Cila eshte zgjedhja juaj per sonte? Komentoni me poshte!

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.