Programi i Mbrëmjes | 22/12/2015

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Martë 22/12/2015

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

rtsh

RTSH | Ora 20.45 Nuk ka informacion [Nuk ka informacion] Live Streaming

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 21:00 100 Milione‬ [Game Show]

100 Milionë është LIVE Show i jashtëzakonshëm ku garuesit duhet të jenë në çift. Ata mund të fitojnë – apo të humbin – jeta Juaj ndryshon në Top Channel me lekët LIVE!

tv-klan

TV KLAN | Ora 20:05 ERTUGRUL [Serial Turk – Ep. 48, 49]

Kjo është historia e njeriut që përcaktoi fatin e botës – ERTUGRUL, djali I Sulejman Shahut dhe babai I Osmanit te I-re qe themeloi perendorine me te madhe ate Osmane!

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.00 Grand Hotel 2XL [Show Humori] Live Streaming

“Grand Hotel 2xl” eshte nje vendtakim i karaktereve, personazheve, historive dhe ngjarjeve. Ne kete hotel me nje staf te “cmendur” do ndodhe gjithcka fale situatave komike qe vijne natyrshem kur ne hotel punojne “profesioniste” si aktoret tane‎.

Cila eshte zgjedhja juaj per sonte? Komentoni me poshte!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.