Ermal Meta dhe Jarabe de Polo sjellin hitin “Voodoo Love” | VIDEO

Këngëtari shqiptar Ermal Meta me karrierë të afirmuar në Itali dhe jo vetëm ka publikuar videon e këngës së tij më të re në bashkëpunim me Jarabe de Palo.

“Voodoo Love”, titulli i këngës, i flet dashurisë me plot ndjesi.

Kënga pritet të jetë një nga hitet e këtij sezoni, falë vijës melodike dhe zërave të veçantë të dy këngëtarëve.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.