Teaser-i “hot” i ‘Fifty Shades Darker’ | VIDEO

Teaser-i i ri i dramës romantike Fifty Shades Darker, sapo ka mbërritur. Tashmë me pamje edhe më të nxehta, i cili shfaq natën e takimit të parë midis çiftit.

Në ndjekje të pjesës së dytë të historisë së dashurisë së Anastasia Steele dhe Christian Grey, Darker do të ritregoj sërish kiminë seksuale mes çiftit të performuar sërish nga Dakota Johnson and Jamie Dornan.

Fifty Shades Darker do të shfaqi premierën e tij të parë në 10 Shkurt në kinematë botërore.

 

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.